Dodaj do obserwowanych

Snowdoo Skutery Śnieżne Zakopane

Skutery śnieżne

Ważne informacje

 • Teraz: zamknięte.

Opis

Snowdoo to wypożyczalnia i wyprawy na skuterach śnieżnych w jednym. Skutery śnieżne to wspaniały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu zimową porą. Bogata oferta atrakcji, profesjonalny sprzęt oraz doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy firmy Snowdoo gwarantują niezapomniane wrażenia i świetną zabawę.

Oferta:

    Snow Trip - 1 godzinna wycieczka na skuterach śnieżnych ciekawą widokową trasą. Wycieczka dla wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie.

    Snow Pro - 2 godzinne snow safari po górskich trasach z przewodnikiem na skuterach śnieżnych. Trasa wyprawy to typowo górskie tereny, piękne widokowe miejsca i dużo dobrej zabawy.

    Snow Fun - 3 godzinna przygoda na skuterach śnieżnych po pięknych górskich terenach, niedostępnych zimą dla człowieka. Podczas wyprawy przewidziana przerwa na ciepły posiłek.

    Snow Night - 3 godzinna nocna wycieczka na skuterach śnieżnych po górach. Piękna zimowa przygoda, gdzie w blasku księżyca jest możliwość dotrzeć do miejsc dostępnych tylko na skuterach śnieżnych. Prawdziwa nocna wyprawa i niezapomniane emocje. Podczas wyprawy przewidziana przerwa na ciepły posiłek przy ognisku.

    Snow Explore - 4 godzinna przygoda na skuterach śnieżnych połączona z wędrówką na rakietach śnieżnych oraz ciepłym poczęstunkiem przy ognisku. Trasa wyprawy wiedzie przez urokliwe, górskie tereny niedostępne normalnie zimą dla człowieka. Kilkanaście kilometrów od Zakopanego zatrzymamy się i wspólnie powędrujemy po lesie zasypanym śniegiem w poszukiwaniu śladów dzikiej zwierzyny, korzystając z rakiet śnieżnych. Spacerując po głębokim śniegu dotrzemy do najbardziej dziewiczych zakątków, gdzie będzie można poczuć prawdziwą radość z uroków zimy, ciszy i świeżości.

    Snow Adventure - 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po górskich trasach dostępnych tylko dla skuterów śnieżnych. Podczas wycieczki pokonamy kilkadziesiąt kilometrów po śniegu po trasach przygotowanych dla skuterów śnieżnych oraz trasach nieoznaczonych. Jest to bardzo długa wyprawa, podczas której przewidziane są dwa postoje na ciepły posiłek w szałasie lub przy ognisku.

    Snow Aqua – 7 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych, która poprowadzi prosto na Słowację do tamtejszych basenów termalnych – Oravice. Trasa przebiegać będzie przez górzyste tereny, gdzie na wysokości 1232 m n.p.m. będziemy przekraczać granicę Polsko-Słowacką. Po 2 godzinach jazdy docieramy do term na Słowacji, tam 2 godzinna przerwa na relaks w wodach o temperaturze 38 stopni C. Następnie czas na godzinną przerwę na dobry, Słowacki obiad. Po miłych chwilach na termach, znowu czas na skutery i powrót do Zakopanego przez Magurę i Witów na Gubałówkę. To wyjątkowa wyprawa, która łączy dwie atrakcje naszego regionu – przygodę na skuterach śnieżnych oraz relaks w górskich wodach termalnych.

    Snow Day - całodniową, 8 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych, podczas której odwiedzimy wiele zimowych zakątków całego Podhala. Wycieczka przewiduje trasę z Gubałówki, dookoła całego Podhala. Podczas tej całodniowej wycieczki uczestnicy będą mieli okazję poczuć wszystko co najlepsze w skuterach śnieżnych, dobrze nauczyć się jazdy skuterem oraz poznać wiele ciekawych miejsc zza kierownicy skutera śnieżnego. W trakcie wyprawy przewidziana jest przerwa na ciepły obiad w regionalnej karczmie. To jest najdłuższa nasza wyprawa, którą zaczynamy rano, a kończymy po zmroku.

    Snow Extreme - to 3 godzinna wyprawa na jednoosobowych skuterach śnieżnych dla wprawionych riderów. Podczas tej wyprawy w otoczeniu lasów, dolin i pięknych widoków na Tatry zrobimy prawdziwy fee ride, przemieszczając się poza szlakami i trasami dla skuterów śnieżnych – czyli tam gdzie nikt jeszcze nie jeździł skuterem. Oferta przede wszystkim dla osób, które mają doświadczenie w prowadzeniu skutera śnieżnego lub też dla naszych stałych klientów, których poziom umiejętności jest nam znany. Tereny naszej wyprawy to jedne z najpiękniejszych terenów do uprawiania snowmobilingu w Polsce. Standardowo jak podczas każdej z naszych dłuższych wypraw, przerwa na ciepły posiłek przy ognisku.

To tylko część oferty przygotowanej dla Państwa. Wszystkich pragnących zimowych szaleństw zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie i gwarantujemy najlepszą zabawę!

Informacje dodatkowe:

    Cena wypraw zawiera:
        skuter śnieżny jednoosobowy
        paliwo do skutera
         instruktaż i przewodnika na trasie
        poczęstunek
    Usługi dodatkowe:
        transfer Hotel - Snowdoo - Hotel
        zimowe stroje ochronne
        termos gorącej herbaty
        szaleństwo i zabawa na śniegu na zakończenie wyprawy, czyli snow rafting i snow tubing
        profesjonalne zdjęcia z wyprawy

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

 • Bezpłatne WiFi Bezpłatne WiFi
 • Płatność kartą Płatność kartą
 • Od 18 lat Od 18 lat
Zwiń Zobacz wszystkie (3)

Lokalizacja

Zakopane, ul. Droga Zubka 40
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
50157…
50157…
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
Data ostatniej aktualizacji: 29.08.2018, 18:28

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Snowdoo Skutery Śnieżne Zakopane
Skutery śnieżne
Brak informacji o cenach
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 10 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
 • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
 • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl