Dodaj do obserwowanych

Samba Workshop

Warsztaty
Zakopane, Balzera 21d
15.02.2020
15:00 - 20:00

Opis

SAMBA WORKSHOP | Zakopane

Fitness Pod Tatrami oraz Sylwia Lula Raźna zapraszają na warsztaty samby, które odbędą się w FIT&GYM Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem.

Sylwia Lula Raźna międzynarodowy instruktor, choreograf, tancerka oraz niekwestionowana pionierka i specjalista w dziedzinie tańca latynoskiego w Polsce. Posiada ognisty brazylijski temperament połączony z darem szczegółowego przekazywania wiedzy. Specjalizuje się w sambie brazylijskiej w aranżacji rewiowej oraz w salsie w stylu LA i NY, które to tańce pokazywała na scenach i warsztatach w całym kraju już od 1997 roku. Tancerka tańca jazzowego i towarzyskiego, poznawała nowe style taneczne podczas swoich podróży do USA (Nowy Jork) oraz do Ameryki Łacińskiej. Choreograf i założycielka grupy i szkoły Tancerze.pl, zawodowej rewii tanecznej przedstawiającej tańce świata. Uczestniczyła w tworzeniu choreografii dla par You Can Dance i pierwszych edycji Tańca z Gwiazdami. Sylwia Lula Raźna wielokrotnie zapraszana była także do prezentacji na kongresach tańca za granica m. in. do Norwegii, Niemiec, Czech, Chorwacji... W latach 2008 – 2011 rozwijała swoją karierę taneczną w Londynie, by aktualnie powrócić do kraju. Charyzmatyczny instruktor o świetnej metodyce nauczania i ogromnym doświadczeniu, Sylwia przyciąga zarówno początkujących pasjonatów stylu jak i zawodowych tancerzy, wielu z nich rozwija obecnie własne błyskotliwe kariery taneczne zarówno w kraju jak i za granicą. Naprawdę warto uczestniczyć w tych dynamicznie i ciekawie prowadzonych zajęciach, by zarazić się klimatem gorących plaż i uzyskać rzetelne informacje na temat sposobów wyrażania latynoskich rytmów.

OPIS WARSZTATÓW

1. Axe czyli brazylijski aerobic taneczny. Zajęcia mogą być traktowane jako rozgrzewka. Będzie wesoło, spory wysiłek, mało techniki. Elementy wprowadzające do ruchu ciała charakterystycznego dla Brazylii

opcjonanie: Baile Funk – uliczny taniec z Rio, taniec bioder, nie typowe ruchy z elementami funky a także twerku brazylijskiego

2. Samba No Pe (poziom podstawowy) – od początku: zasady kroku podstawowego w sambie. Powoli i dokładnie wyłożone zasady tańca, który jest żywiołowy i dynamiczny, ale wymaga dokładnego zrozumienia.

3. Samba Solo – nauka improwizacji w sambie, jak łączyć wolne i szybkie elementy, żywiołowy ruch bioder z elegancją postawy. Zatrzymania i pozy. Podstawowe skoki i obroty.

4. Samba de enredo (poziom podstawowy i średniozaawansowany. choreografia) – Karnawałowa samba z Rio, którą widzimy w kolorowych korowodach tanecznych szkół Rio de Janeiro na Sambodromie.

Dokładnie wyjaśniony zostanie krok podstawowy samby z Brazylii, równie dużo czasu zostanie poświęcone na ruch ciała: wypracowanie miękkiego i płynnego sposobu poruszania, różne rodzaje ruchu bioder, jak i na rysunek sceniczny oraz budowanie napięcia. Na zajęciach z elementami improwizacji nauczymy się jak łączyć figury, jak interpretować muzykę oraz jak wczuć się w Brazylijski klimat.


Na zajęciach obowiązuje strój nie krępujący ruchów, ale przy ciele. Mile widziane elementy podkreślające ruch bioder (chusta, pasek na biodrach..) Stopy w miękkich baletkach lub skarpetkach. Dla chętnych obcasy lub koturny na ostatnich i przedostatnich zajęciach

Autorski program warsztatów, wszelkie prawa do treści warsztatów jak i ich powyższego opisu należą do Sylwii Raźnej.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Zakopane, Balzera 21d
Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane
Zwiń Czytaj więcej
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 24.10.2019, 07:32

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Samba Workshop
Warsztaty
Data:
Sobota, 15.02.2020 | 15:00 - 20:00
Cena już od:
40 zł do 100 zł
W tym tygodniu wydarzenie obejrzało
już 10 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook