Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Warsztat Relaksu I Redukcji Stresu

Zdrowie i uroda
Zakopane, ul. Mariusza Zaruskiego 5
11.10.2019
19:00
12-13.10.2019
19:00
13.10.2019
19:00 - 14:00

Opis

Weekend „Relax & Anti-Stress” – jest zaplanowany w wyjątkowym miejscu ARIES. HOTEL & SPA****. To wyjazd bez gotowania i prania. Bez planów, bez presji i bez stresu. To ucieczka od stresującego stylu życia w doświadczenie relaksu i wyciszenia, które pomogą poczuć Ci się być zrównoważonym i zainspirowanym. To potężny sposób na przywrócenie spokoju ducha i dobrego samopoczucia.
Na pewno wiesz, że nie da się uniknąć rzeczy, które Cię stresują, możesz jednak nauczyć się kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominowały one Twojego życia. Nie możesz powstrzymać stresu, ale możesz zmienić sposób reagowania na niego.

Dlatego zamiast pozwolić Ci radzić sobie ze stresem, zapraszam Cię na warsztat relaksu i redukcji stresu, gdzie pomogę Ci w identyfikacji źródeł stresu i emocji, tego co go aktywuje. Gdzie sprawdzisz sposoby uspokojenia Twojego umysłu, rozluźnienia ciała, doładowania energii i znalezienia wewnętrznego spokoju. Gdzie doświadczysz i znajdziesz dobre dla siebie sposoby i techniki, które pomogą Ci nie wpadać w ciągłą spiralę braku równowagi i pozwalą Ci wywołać bardziej pozytywną lub nawet neutralną reakcję na pojawiające się stresory.

Zadbasz o siebie w sferze:
JA I MÓJ UMYSŁ (MIND) – Co to jest stres w umyśle? Doświadczysz jak Twoje myślenie może wpłynąć na poziom stresu. Nauczysz się poprawiać świadomość swoich własnych procesów myślowych i emocji. Zweryfikujesz swoje własne wzorce myślenia oraz ich wpływ na Twoje emocje i decyzje. Zdiagnozujesz skąd pochodzą oraz jaką rolę pełnią w tworzeniu i podtrzymywaniu napięcia, lęku i stresu. Nazwiesz pojawiające się przyjemne i nieprzyjemne emocje, które mają na Ciebie wpływ, określisz z jakim poziomem energii są związane, a także to czy w ogólne dajesz sobie do nich prawo. Będziesz wyciszać negatywne i samosabotujące wzorce myślowe, tak by nie niszczyły Twojego życia.
JA I MOJE CIAŁO (BODY) – Co to jest stres w organizmie? Co robi z ciałem? Doświadczysz i nauczysz się wykorzystywać ciało, do zredukowania napięcia. Poznasz różne techniki, które będziesz mógł włączyć do swojego życia, które pomogą Ci uwolnić się od stresu i zrelaksować. Doświadczysz łagodnego ruchu w celu promowania przepływu energii (nauczysz się być w chwili obecnej), medytacji z przewodnikiem, aby poprawić koncentrację i uspokoić umysł (idź do środka, znajdź relaks). Będziesz szukał tego, co działa w Tobie, w odpowiedzi na relaks.
JA I MOJA DUSZA (SOUL) – Wybrane tematy do osobistych sesji coachingowych – uwolnienie negatywnych myśli i przekonań, zrównoważenie życia, sprawdzanie swoich wartości.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Zakopane, ul. Mariusza Zaruskiego 5
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 26.08.2019, 17:35

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Warsztat Relaksu I Redukcji Stresu
Zdrowie i uroda
Data:
13.10.2019 | 19:00 - 14:00
Cena:
1550 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook