Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Wernisaż - W życiu piękne są tylko chwile

Wystawa
Zakopane, Staszica 11a
07.12.2019
18:00 - 20:00

Opis

Wernisaż wystawy "W życiu piękne są tylko chwile"

Kawiarnia Kmicic w Zakopanem zaprasza 7 grudnia 2019 na wernisaż wystawy "W życiu piękne są tylko chwile". Wystawa prac Magdaleny Gądek będzie dostępna do 29 lutego 2020.

Magdalena Gądek mgr inż. architekt, art.plastyk Absolwentka Politechniki Krakowskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki. Korzystając z wymiany studenckiej “Erasmus” przez rok kontynuowała studia w Hiszpanii na wydziale Architektury i Wydziale Sztuk Pięknych w Walencji. Studia ukończyła w 2009 roku dyplomem “łączonym” Politechniki Krakowskiej i Politechniki w Munster w Niemczech. Ur. w Zakopanem, pochodzi ze znanej rodziny architektów, wnuczka słynnego sportowca Stanisława Marusarza. Inspiruje się latami 20-stymi oraz 50-stymi XX wieku. Rysuje człowieka w ruchu, łapiąc w energicznej kresce moment chwili.
Zajmuje się: - Grafiką komputerową (plakaty, ulotki, zaproszenia, wizytówki. etc...) - Ilustrowaniem książek, gazet, komiksów, czasopism, kalendarzy, etc. - Projektowaniem ilustrowanych ręcznie tapet na ścianę i szkło - Malowidłami na ścianach - murale - Rysunkową obróbką zdjęć - projektowaniem wnętrz

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Zakopane, Staszica 11a
Kawiarnia Kmicic w Zakopanem
Zwiń Czytaj więcej
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 21.10.2019, 21:44

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Wernisaż - W życiu piękne są tylko chwile
Wystawa
Data:
07.12.2019 | 18:00 - 20:00
Wstęp:
wolny
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook