Wędkowanie na muchę z profesjonalnym przewodnikiem!

Wędkarstwo

Ważne informacje

  • Otwarte cały rok

Opis

Zastanawiałeś/aś się kiedyś nad łowieniem dzikich pstrągów potokowych w krystalicznych Tatrzańskich potokach i rzekach ? Myślałeś o najczystszym obcowaniem z dziką Podhalańską przyrodą ? 

Dobrze trafiłeś/aś ! Jesteśmy grupą pasjonatów którzy oferują usługi związane z wędkarstwem muchowym. Proponujemy kursy wędkarskie dla najmłodszych, wyprawy przewodnickie dla już wprawionych muszkarzy a także wycieczki zagraniczne. Nasz przewodnik wędkarski  z formacji gorskie rzeki doskonale zna rzeki Słowacji, Austrii a także Słowenii. Posiadamy swoją własną, nowo otwartą bazę wędkarską usytuowaną nad Przełomem Białki w Nowej Białej. Domki stoją tuż obok rzeki Białki.  Zajmujemy się wszystkimi sprawami organizacyjnymi związanymi z wyjazdem na ryby. Począwszy od zakwaterowania, poprzez organizację licencji oraz sprzętu wędkarskiego aż po przynęty oraz opiekę naszego przewodnika nad wodą. Nie musisz się niczym martwić, wszystko dokładnie zaplanujemy i wyślemy do ciebie informacje. Po prostu zadzwoń i ciesz się chwilą ! 

A czym jest wędkarstwo muchowe na górskich rzekach ?

Łowimy w dzikich rzekach u podnóża Tatr. Naszym celem są głównie pstrągi potokowe oraz lipienie. Przynętami są imitacje różnych owadów którymi żywią się ryby. Są wykonywane najczęściej z piór i nici oraz materiałów syntetycznych. Podajemy przynętę na sznurze muchowym w miejsce żerowania ryb. Wędkarstwo muchowe to najbardziej aktywna z wszystkich form wędkarstwa a tym samym uznawana za najbardziej elitarną. Sprawdź nas na stronie www.gorskierzeki.pl i uzyskaj więcej informacji !

Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Dlatego masz gwarancję satysfakcji i udanego połowu !


Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Zakopane, Krupówki
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 03.01.2020, 14:57

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Wędkowanie na muchę z profesjonalnym przewodnikiem!
Wędkarstwo
Brak informacji o cenach
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 13 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook