Dodaj do obserwowanych

Opis

Hotel Belvedere w Zakopanem to luksusowy, czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Jest to doskonała lokalizacja sprzyjająca relaksowi i wypoczynkowi. Goście mają możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi, eleganckimi wnętrzami nawiązującymi do estetyki dwudziestolecia międzywojennego a pomieszczeniami o stylistyce odwołującej się do architektury regionu.

SPA Hotelu Belvedere w Zakopanem zaprasza wszystkich, którzy pragną zregenerować swoje siły witalne i duchowe. Wśród bogatej oferty zabiegów, SPA Belvefere oferuje Thalassoterapię, która wykorzystuje właściwości wody morskiej i substancji aktywnych z morskich głębin w procesie regeneracji organizmu.

Dzięki odpowiednim zabiegom w SPA Belvedere wzmocnicie Państwo swój układ odpornościowy a także poradzicie sobie z rozmaitymi dolegliwościami, takimi jak bezsenność, wyczerpanie, choroby układu oddechowego, choroby skóry czy reumatyzm, a dla tych którzy walczą z dodatkowymi kilogramami, polecamy kurację wyszczuplającą.

SPA Belvedere oferuje także szeroką gamę zabiegów dermatologicznych na twarz i ciało, zabiegi dla kobiet w ciąży, szereg masaży: od masażu klasycznego, przez masaż ciepłymi kamieniami, masaż świecą, po masaże thalgo, relaksacyjny kokosowy lub czekoladowy czy zabiegi dodatkowe, typu: henna, depilacja, manicure, pedicure.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Zakopane, Droga do Białego 3
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty noclegu, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o noclegu Pokaż dodatkowe informacje o noclegu
Telefon:
18202…
18202…
dostępne 24/h
Data ostatniej aktualizacji: 16.01.2019, 09:56

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Belvedere
Hotel
W tym tygodniu obiekt obejrzało
już 8 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook