Dodaj do obserwowanych

Fitness Club Aquapark Zakopane

Fitness

Ważne informacje

Opis

Fitness w Aquaparku Zakopane jest jednym z największych na Podhalu i oferuje wszystko aby ćwiczyć, odpoczywać i cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją fizyczną. Zajęcia prowadzone są w sali z lustrzanymi ścianami, mieszczącej 30 osób, wyposażonej w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Do Państwa dyspozycji jest sprzęt cardio, step, piłki, hantle, maty, itp. Zajęcia prowadzone są przez wyszkolonych i doświadczonych instruktorów.


Zajęcia:

Aqua Aerobic - bezpieczna dla kręgosłupa i przyjemnaforma aktywności fizycznej, wykorzystująca elementy aerobicu na basenie. Ćwiczenia w wodzie są bardzo efektywne ze względu na opór wody


Step - zajęcia choreograficzne z wykorzystaniem platformy (step). Zajęcia zwiększają wytrzymałość organizmu, poprawiają kondycję ruchową, redukują zbędną tkankę tłuszczową i wzmacniają dolne partie ciała.

Body Art - trening mentalno-fizyczny, inspirowany jogą, pilatesem, fizjoterapią, pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie ciała. Wszystkie ćwiczenia i pozycje angażują różne mięśnie ciała równocześnie.Ćwiczenia te poprawiają równowagę, świadomość oddechu i niwelują złe nawyki ruchowe, wzmacniającą, rozciągają i relaksują.


Deep Work - energetyczny trening oparty na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowany tak, aby łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe. Holistyczny, funkcjonalny trening grupowy.

Body Ball - wszechstronny trening z wykorzystaniem piłki, wzmacniający mięśnie odpowiadające za utrzymanie prawidłowej postawy ciała, nie należy do treningu intensywnego.

Spinning - aerobowy trening na rowerze stacjonarnym w rytm muzyki, poprawiający kondycję, wytrzymałość, wzmacnia nogi i pomaga spalić olbrzymie ilości kalorii.

TBC - odmiana aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała, kształtująca sylwetkę, przyspieszająca metabolizm i spalanie tłuszczu. 

Zdrowy Kręgosłup - zajęcia o charakterze profilaktycznym, zapobiegające ewentualnym bólom oraz zmianom w obrębie kręgosłupa, opierające się na wzmacnianiu osłabionych grup mięśniowych, rozciąganiu przykurczonych stref naszego ciała.

Aerokickboxing & Step - system ćwiczeń wzmacniających i kształtujących sylwetkę, oraz prostych choreografii, służących poprawie wydolności układu krążenia, będących połączeniem fitnessu i kickboxinku. 

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Zakopane, ul. Jagiellońska 31
Fitness Club mieści się na terenie Aquaparku Zakopane
Zwiń Czytaj więcej
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
18202…
    Brak informacji o godzinach otwarcia
Data ostatniej aktualizacji: 18.06.2018, 12:31

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Fitness Club Aquapark Zakopane
Fitness
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 12 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook